Sizlere en iyi şekilde e-ticaret deneyimi yaşatmak üzere kurulan Kobisi müşterilerinin gelişen teknolojik yeniliklere ayak uydurmasını sağlar ve bunun için kullanılan ürünler her gün yenilenir. Firma bünyesinde bulunan uzman, google sertifikalı, enerjik, sonuç odaklı ve disiplinli uzman ekip sayesinde hazır web sitesi kullanmak sizin için son derece basit hale gelecektir. Kendisine özgü stratejiler ve teknikler geliştiren Kobisi hayal ettiğiniz e-ticaret deneyimini yaşamanızı sağlayacaktır. Buna özel olarak geliştirilen e-ticaret yazılımları aldığınız hizmeti daha da kusursuz hale getirecektir. Hizmet kapsamı üst düzeyde tutulmasına karşın e-ticaret paket fiyatları müşterileri memnun edecek şekilde belirlenmektedir.

Kobisi E-Ticaret Paket Fiyatları

Kobisi içerisinde e-ticaret paket fiyatları seçtiğiniz paketin özelliğine bağlı olarak farklılık gösterir. Paket ve fiyat seçenekleri son derece geniş tutulmuş olup burada amaç herkesin kendi tercihine ve bütçesine uygun paket bulabilmesini sağlamaktadır. Bu amaçla e-ticaret paket fiyatları içerisinde en uygun fiyatlı grup personal adı verilen pakettir. En yüksek fiyatlı olan ise Professional paket olarak belirtilir.

Dilerseniz e-ticaret paket fiyatları öncesinde Kobisi tarafından sunulan ücretsiz deneme sürümünü de kullanabilirsiniz. 100 ürün sergileme, responsive temalar, ücretsiz SSL ve hazır ödeme sistemi bulunan bu paket için isim, soyisim, telefon numarası ve e-posta gibi temel bilgileriniz yeterli olacaktır. Yaptığınız bu deneme sonrasında e-ticaret paket fiyatları ve özellikleri içerisinden kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Kobisi Amazon Entegrasyonu

Kobisi tarafından desteklenen e-ticaret Amazon entegrasyonu sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan bu platform üzerinden satış yapabilirsiniz. Kobisi üzerinde yer alan ürünlerinizi doğrudan Amazon üzerinden satabilmek için işinize yarayacak olan Amazon entegrasyonu satışlarınızın daha büyük rakamlara ulaşmasını sağlayacaktır. Eğer kobisi e-ticareti kullanıyorsanız ve Amazon entegrasyonu hakkında bilgi edinmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden uzman ekip ile iletişime geçebilirsiniz.

Amazon entegrasyonu işlemlerinde stokların senkronize edilebilmesi sayesinde envanteriniz otomatik olarak güncellenir. Bu sayede Amazon entegrasyonu yaparken stok takibi konusunda herhangi bir zorluk yaşamazsınız.

Kobisi Hepsiburada Entegrasyonu

Kobisi Hepsiburada entegrasyonu yaptığınızda firmanız için önemli bir adım atmış olacaksınız. Daha az çaba ve daha az maliyet, merkezi stok yönetimi ve otomatik ürün güncellemeleri yaptığınız Hepsiburada entegrasyonu ile elde edeceğiniz avantajlar arasında yer alır. Bunların yanı sıra Hepsiburada entegrasyonu ile satışlarınız da üst seviyelere çıkacaktır.

Kobisi mağazanız üzerinden gerçekleştireceğiniz birkaç basit işlem ile tamamlanan Hepsiburada entegrasyonu kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Böylece Türkiye içerisinde internet üzerinden alışverişin en güçlülerinden olan Hepsiburada entegrasyonu sayesinde siz de daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çevrimiçi Satış Yapacak En İyi Ürünleri Seçme (Başlangıç ​​Kılavuzu) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.