Ortaokul ve lise öğrencileri için ders çalışmayı bir zorunluluk olmaktan çıkarıp keyifli bir hale dönüştürmeyi hedefleyen Tonguç Mağaza, 2017 yılında kurulmuştur. Ve kısa sürede kitap siparişi verilen siteler içerisinde, en popüler adreslerden biri haline gelmeyi başarmıştır. Öğrencilerin konuları sıkılmadan tekrar etmelerini ve anlayamadıkları ya da takıldıkları yerleri keyif alarak çalışmalarını misyon edinen Tonguç Mağaza, uzman ve alanında deneyimli öğretmen kadrosuyla beğeni topluyor. Yapamadığınız ya da yanlış yaptığınız soruların çözümlerini öğrenebileceğiniz video içerikleri konuları özümsemenize yardımcı oluyor. Güncel müfredatla %100 uyumlu ders içerikleri ve sorular, her konuda eksiklerinizi tamamlamanıza olanak tanıyor.

Tonguç kitap mağazası ile 5. sınıftan 12. sınıf kitaplarına kadar aradığınız her şey elinizin altında yer alıyor. Kitap mağazası, “kitap siparişi nereden verebilirim” sorusunu hayatınızdan çıkarıyor. Ayrıca Tonguç kitap mağazası detaylı kitap açıklamaları sayesinde internetten kitap siparişi vermek konusunda tedirgin olan anne-babaların ve öğrencilerin endişelerine çözüm getiriyor.

Kitap Setleri Kampanyaları

Her ders için ayrı olarak hazırlanan kitaplar dışında YKS setleri, MPG setleri ya da soru bankası setleri ile de beğeni toplayan Tonguç Mağaza, her alanda başarınızı arttırmanız için en büyük destekçiniz oluyor. Sözel ya da sayısal setler alanınıza ilişkin tüm dersleri planlı bir şekilde çalışmanıza olanak tanıyor. Kitap mağazası, kitap setleri kampanyaları ile en uygun fiyatları Türkiye’nin her bölgesine öneriyor. Nerede yaşarsanız yaşayın, Tonguç kitap mağazasına girip kitap setleri kampanyalarını inceleyebilir ve ihtiyacınız olan soru bankalarını, deneme kitaplarını veya tekrar kitaplarını kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Kolay Kitap Siparişi

Kitap siparişi nereden verilir diye düşünüyorsanız Tonguç Mağaza’nın kitap mağazasını ve sunduğu kolaylıkları inceleyebilirsiniz. Aradığınız kitabı rahatlıkla bulabileceğiniz internet sitesi sayesinde zaman kaybetmezsiniz. İncelediğiniz kitapların içerikleri ile ilgili bilgileri de bulabileceğiniz internet sitesi, kullanıcı dostu özellikleri ile herkese hitap ediyor. Her konuda ve her derste en kaliteli kaynakları sunan Tonguç Mağaza, uygun fiyatları ile aile bütçesine de destek oluyor.

Tonguç, aradığınız kitabı bulup satın almak istediğinizde farklı ödeme türleri önererek esneklik sağlıyor. Kredi kartı ile ödeme, havale, EFT ya da kapıda ödeme seçeneklerinin yer aldığı ödeme sisteminde, satın aldığınız kitap için size en uygun ödeme alternatifini kullanabilirsiniz. Üstelik Tonguç kitap mağazasından satın aldığınız kitaplar en kısa sürede kapınıza geliyor ve hiç zaman kaybetmeden çalışmaya başlamanıza olanak tanıyor. Tonguç Mağaza’nın kaliteli ve uygun fiyatlı kitapları, evde kendi başınıza çalışabileceğiniz en verimli kaynaklar oluyor.